تبلیغات
بصیر شدن - بار دیگر«بالاترین» رودست خورد!
                                               بصیر شدن

ألا و لایَحمِلُ هذا العَلَم إلّا أهلُ البَصَرِ و الصَّبر
بار دیگر«بالاترین» رودست خورد!
پنجشنبه 31 تیر 1389
 

بار دیگر بالاترین رو دست خورد. سایت صهیونیستی بالاترین و سران فتنه فكر كرده اند كه سربازان امام خامنه ای همانند سربازان فرقه و فتنۀ سبز لجنی ترسو و بچّه ننه هستند و با كوچكترین حرفی زود كم می آورند و میدان را خالی می كنند. نه خیر آقای بالاترین، این جلبكها هستند كه خیلی زود جا می زنند و مثل موش در سوراخ قایم می شوند. بی خود نیست كه قیمت سوراخ موش خیلی گران شده. سرباز امام خامنه ای به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی سنگرش را رها نمی كند. بسیجیان غیرتمند خامنه ای عزیز به این راحتی فضای سایبر را فتح نكردند كه به همین راحتی سنگرشان را ترك كنند. این بار هم رو دست خوردی. آقای میثم محمّد حسنی(سایت دوئل) هرگز سنگرش را ترك نمی كند. به همین خیال باشید. خدا را هزاران مرتبه شكر كه دشمنان ما را احمق آفرید. شما یك بار دیگر هم رو دست خوردید. یادتان كه می آید؟! امیدوارم آلزایمر نگرفته باشید. شما آنقدر خر تشریف دارید(البتّه دور از جان جناب خر. از اینكه به جناب خر توهین كردم عذر می خوام. منظورم همون خره بود كه خودتون بهتر می دونید!) كه باز هم رو دست خوردید. امّا این بار از دوئل. ایشان نهایتش می خواهند چند وقتی تشریف ببریند مسافرت و زود برمی گردند. خیلی طول بكشد یك ماه. در سال همّت مضاعف، كار مضاعف، دوئل می خواهد مدّت كوتاهی از این فضا فاصله بگیرد و به مرخصی كوتاهی برود تا همّتش را مضاعف كند و بتواند كار مضاعف انجام دهد. آقای دوئل، مگر نه؟ اگر غیر از این است بگویید. سرباز خامنه ای خیلی پوست این نام مجاز نمی باشد تر از این حرفاست. این شما جلبكها هستید كه نازك نارنجی تشریف دارید. ما انتظار نداریم از دهان این لجن ها(چه دشمن و چه دشمنان دوست نما!) چیزی جز چرندیات بیرون بیاید. همانطور كه انتظار نداریم از داخل مستراح چیزی جز كثافات بیرون بیاید!

دوئل با این كارش با سایت بالاترین دوئل كرد و الحمدلله در این دوئل این سایت دوئل بود كه برنده شد، نه بالاترین.

آقای محمّدحسنی علاوه بر كلك زدن به بالاترین، كمی هم خواستند برای همسنگرانشان ناز كنند. ما هم افتخار می كنیم به خریدن ناز سرباز بسیجی فدایی خامنه ای، به هر قیمتی كه باشد. شما لجن ها هم می توانید باز چرندیاتتان را شروع كنید كه آره، دختره واسه این آقاهه مطلب نوشته و ...! ما عادت كردیم. از قدیم گفتن در دروازه رو می شه بست، ولی در گالۀ جلبكها را نه!

حالا دوستان همگی یك صدا و بلند جواب بدید... كی خسته ست؟...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

و این چنین شد که دوئل برگشت! دیدید گفتم؟!

ارسال شده توسط رمضانپور در ساعت 11:25 ب.ظ | نظرات()