تبلیغات
بصیر شدن - قیام از قم ، غوغای سایبری از ما
                                               بصیر شدن

ألا و لایَحمِلُ هذا العَلَم إلّا أهلُ البَصَرِ و الصَّبر
قیام از قم ، غوغای سایبری از ما
سه شنبه 20 مهر 1389

بسم ربّ الشّهداء و الصّدّیقین

به نقل از وبلاگ طرح تمدّن فردا

سفر قریب الوقوع رهبر انقلاب به دیار قم هنوز انجام نشده پهنه سیاسی كشور را شدیدا تحت تاثیر قرار داده است. خبر سفر رهبری به قم و متعاقب آن پیش بینی غوغای قمی ها تحولات زیادی را موجب گشته. در اردوگاه دشمنان انقلاب ولوله ایست! فتنه گران از نوع مقدس مآب دل آشوبه گرفته اند ، مقدس نمایان احمق كه از دین دكانی برای دنیایشان ساخته اند هراسان از برچیده شدن بساط كاسبیشان هستند ، عرفان های نوظهور و دراویش و غرامطه و غلات هم به دنبال سوراخ موش می گردند، رسانه های فتنه گر پس از شكست استراگیجی ساندیس و ساندویچ ، دنبال توجیه جدیدی برای سیل جمعیت میلیونی استقبال كنندگان اند ، امریكا و اسرائیل و... به طور كلی استكبار جهانی هم كه لفظ قم ، زلزله خمینی كبیر (ره) و برچیده شدن بساطشان از منطقه را برایشان یاد آور است با خود می اندیشند قم و خمینی (ره) كه منطقه را از چنگمان در آورد ، قم و خامنه ای با نظام سلطه سست تر از عنكبوتمان چه خواهد كرد؟

از دیگر سو اردوگاه انقلاب اسلامی را بهجت و شادی فراگرفته و همگی در انتظار نظاره حماسه مردم قم هستند. اهل فن از اهمیت استراتژیك این سفر به خوبی مطلع اند و می دانند كه قم نقطه عزیمت هر حركت انقلابی است . سفر رهبری در این برهه زمانی به قم پر معناست. یك بار از قم اراده كردیم ، خاورمیانه و جغرافیای قلوب مسلمین تسخیر شد اما این بار انقلاب اسلامی از سر همت و كار مضاعف به كمتر از فنح سنگر های كلیدی جهان راضی نیست.

همه اینها مقدمه ای بود بر لزوم غوغای سایبری. اهمیت فوق استراتژیك این سفر اهمیت فوق استراتژیك انعكاس سایبری آن را می رساند.  اكنون كه در دوران پسا فتنه كل فضای سایبر تحت سیتره نیروهای ارزشی است ، هنگامه یك رزمایش عظیم سایبری فرارسیده است . پس از چند ماه  تمرین جنگ نرم در دوران فتنه و پسا فتنه  و حصول پیروزی مقتدرانه و بیشمار كردن فتنه گران در جهنم ، امروز افسران سایبری از هر جهت به بلوغ رسیده اند و آمادگی كامل را برای ایجاد موج عظیم سایبری دارند.

قیام از مردم قم ، غوغای سایبری و انعكاس از ما

 

پس نوشت1: این نوشته اونقدر خوب و کامل بود که بدون تغییر از قسمت کامنتها به اینجا منتقل کردم. اوّل قصد داشتم چیزی هم بهش اضافه کنم، ولی دیدم خود این متن به تنهایی گویای همه چیز هست برا آنان که بیندیشند. ان شاءالله به زودی دربارۀ این خبر مسرّت بخش متنی خواهم نوشت.

از برادر بزرگوارم جناب آقای محمّدحسین حیدری هم سپاسگزارم.

پس نوشت2: این نوای وبلاگ هم این روزها خیلی مناسبت داره. مناسبتشو ان شاءالله در پستی که در پس نوشت 1 نوشتم خواهم گفت!

ارسال شده توسط رمضانپور در ساعت 02:36 ب.ظ | نظرات()