تبلیغات
بصیر شدن - دیدید غلط کردید بی شمارید...؟!
                                               بصیر شدن

ألا و لایَحمِلُ هذا العَلَم إلّا أهلُ البَصَرِ و الصَّبر
دیدید غلط کردید بی شمارید...؟!
پنجشنبه 31 تیر 1389

پیش نوشت:

اگر اشتباه نکنم، یک هفته بعد از سالگرد ارتحال حضرت امام(رحمه الله) بود که متن زیر را نوشتم. ولی آن موقع چون نه وبلاگ داشتم و نه وقت ساخت وبلاگ، ماند. الآن دیدم حالا که وبلاگ را ساختم، بهتر است تا کپک نزده بگذارمش. خیلی وقت بود دستی به قلم نبرده بودم. خوشگل نوشتن را کمی فراموش کردم. ان شاءالله راه می افتم. آن وقت یه کفش جقجقه ای می خرم!!!

 

 

دیدید غلط کردید بی شمارید...؟!

 

بیست و یک سال تمام از رهبری مولای عزیزمان، امام خامنه ای می گذرد و هنوز سربازانش او را رها نکرده اند و مطیع امر رهبرند. بس که مولای ما دلبر است و مقتدر. بیست و یک سال تمام است صبح که از خواب بیدار می شویم، به عکسش که در قاب عکس قلبمان است نگاه می کنیم و بعد از عرض ارادت خدمت بقیة الله(عجّل الله تعالی فرجه الشّریف)، به نایب بقیّةالله سلام و صبح به خیر می گوییم و تجدید بیعت می کنیم و در طول روز سعی می کنیم کاری را انجام دهیم که از ما راضی و خشنود باشند و رهبرمان به داشتن چنین سربازانی افتخار کنند. در پایان روز باز هم در برابرش با احترام می ایستیم و از ایشان می خواهیم در نماز شبشان ما را هم دعا کنند...

درست بیست و یک سال است کارمان همین است. بیست و یک سال است که امام خمینی(رحمةالله علیه) از پیشمان رفته و ما ندیده دوستش داریم و دلمان برایش تنگ می شود و این دلتنگی را فقط با دیدن روی ماه حضرت ماه تسکین می دهیم. این است که این انقلاب که هدیۀ روح خداست به پابرهنگان ایران اسلامی، تا به حال سرپاست و پرچمش در دستان رهبر جانباز عزیزمان امام خامنه ای است تا ان شاءالله این امانت را با همراه با علمدار کربلا به منجی آخرالزّمان، حضرت مهدی موعود(عجّل الله تعالی فرجه الشّریف) بسپارد. این انقلاب پابرجا خواهد ماند چرا که ما همیشه یک رهبر داشتیم. پدر من و همۀ شهدای هشت سال دفاع مقدّس هم فقط یک رهبر داشتند و به همین خاطر گمراه نشدند که حرف کدام رهبر را گوش بدهند و مطیع کدامیک باشند. به همین دلیل به امر رهبر رفتند و از وطنشان دفاع کردند. من هم چون فقط یک رهبر دارم، گیج نمی شوم که مطیع امر کدامیک باشم و طبق امر ایشان از نظام اسلامی و از ولایت فقیه تا آخرین قطرۀ خون دفاع خواهم کرد. این است دلیل پایداری و جاودانگی انقلاب اسلامی ایران. انقلابی که با وجود گذشت32 سال از زمان پیروزی آن، هنوز پابرجاست.

هان ای جلبکها، ای لجن ها، پس چه شد؟ چرا مثل موش در سوراخ چپیدید؟ می بینید ما درست گفتیم غلط کردید بی شمارید؟ و چون تعدادتان بیشمار نبود، عمر فتنه تان هم کوتاه بود. و چون چندین رهبر داشتید، نتوانستید به هدف ننگین و شومتان برسید. خوب از قدیم هم گفتند آشپز که دو تا شد، آش یا شور می شود یا بی نمک. حالا چه برسد به شما که چندین آشپز دارید. آن هم آشپزهای ناشی چون جناب ابا شکم و جناب شیخ بی سواد و ممّد خالی بند و جناب مهندس چیز و ...!!! به حال شما عروسکهای خیمه شب بازیِ سران فتنه که آشوب کردید در عاشورا تأسّف می خورم. چرا که آنها خود عروسکهای خیمه شب بازی عروسک گردانهایی به نام رژیم صهیونیستی و آمریکا هستند. و شما در روز عاشورا در اصل علیه خودتان آشوب کردید. خودتان با دست خودتان تیشه به ریشۀ خودتان زدید.

ما امّا فقط یک رهبر داریم. همان که با گذشت بیست و یک سال از زمان رحلت امام، آرمان امام را دنبال می کند و مو به موی وصیتنامۀ امام را انجام می دهد، نه آرمان سوروس را. خامنه ای خمینی دیگر نیست. همان خمینی است. بی هیچ تفاوتی. اشتباه نکنید. امام خامنه ای نه مظلوم تر است و نه تنهاتر. بسیجیان خامنه ای همیشه با رهبرشان هستند و جمهوری سلامی ایران روز به روز که محبوب تر می شود، ستاره های حضرت ماه هم بیشتر می شوند. سیّد حسن نصرالله و حزب الله لبنان همه سربازان خامنه ای هستند. ما هیچ گاه رهبرمان را تنها نخواهیم گذاشت. مظلوم تر هم نیست. شاید قوّۀ قضاییه سکوت کرده و اقدامی نکند، ولی همین سربازان، همین بسیجیها، همین ها که خون به دل دشمن کرده اند، اجازه نمی دهند هیچ ترسوی بی عرضۀ نمک به حرامی به رهبرشان ظلم کند و جام زهر بدهد. ما نمی گذاریم به رهبرمان ظلم شود و رهبرمان هم آنقدر مقتدر و مدبّر است که زیر بار حرف زور نمی رود و تحمیل و سازش نمی پذیرد.

درست بیست و یک سال است که از رحلت امام خمینی می گذرد و امام خامنه ای علمدار این نهضت است. در طول تاریخ همیشه دست علمدار را قطع کردند تا علمش را به زمین بیندازند و امید مادرشان حضرت زهرا(سلام الله علیها) را نا امید کنند. دست علمدار انقلاب اسلامی را هم قبل از آغاز رسالتش قطع کردند تا هیچ گاه علم به دستش نرسد. امّا غافلند از اینکه این دستان خداست که از آستین علمدارها بیرون آمده و دست خدا هم که قطع کردنی نیست. پس این پرچم، این علم هرگز بر زمین نمی افتد. پرچم سرخ حسینی، به پرچم سبز مهدوی پیوند خواهد خورد، با دستان بریدۀ علمدارها.

بیست و یک سال است که از رحلت امام می گذرد و نوۀ امام درست در روز رحلت حضرت امام می گوید هنوز بیست سال از رحلت امام نمی گذرد. به گمان جناب سیّد حسن یا ریاضیشان ضعیف است و یا سال هشتاد و هشت را به حساب نیاوردند. امّا این سیّد حسن، نوۀ امام نیست. نوۀ امام سیّد حسن نصرالله است. امام خمینی خودشان فرمودند آقا سیّد علی آقای خامنه ای را من بزرگ کردم. پس پسر سوم امام خمینی، امام خامنه ای است و نوه هایش فرزندان آقا هستند که آقازاده نیستند.

درست بیست و یک سال تمام است که از رحلت امام خمینی(رحمةالله علیه) می گذرد و ما هنوز کلام امام در گوشمان است که فرمودند:«آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند» چه برس به عروسکهایش.

شادی روح امام خمینی(قدّس سرّه) و سلامتی امام خامنه ای(روحی فداه) صلوات.

ارسال شده توسط رمضانپور در ساعت 11:28 ب.ظ | نظرات()