تبلیغات
بصیر شدن - لبنانی ها هم آره...؟!
                                               بصیر شدن

ألا و لایَحمِلُ هذا العَلَم إلّا أهلُ البَصَرِ و الصَّبر
لبنانی ها هم آره...؟!
پنجشنبه 22 مهر 1389

بسم ربّ الشّهداء و الصّدّیقین

تا حالا فکر می کردم فقط ما ایرانی ها عاشق ساندیس های حکومتی هستیم و به خاطرش هر کاری می کنیم و با اتوبوسای حکومتی می ریم و یه جا جمع می شیم تا ساندیس بخوریم. ولی این دو سه روزی که جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد به لبنان رفتند متوجّه شدم نه بابا، این قضیه در لبنان هم صادقه. ظاهراً لبنانی ها هم هم علاقۀ زایدالوصفی به ساندیس و اتوبوس سواری اونم درست در روز چهارشنبه دارن. امشب هم متوجّه شدم یه زن و شوهر لبنانی به خاطر گرفتن دوتا کیک و دوتا ساندیس، اسم بچّه شونو که موقع ورود دکتر به لبنان به دنیا اومده، گذاشتن احمدی نجاد! انگار این لبنانی ها از ما بدترن.

دکتر جون دمت گرم که آبروی کمرنگ شدۀ ما در شانزده سال ریاست جمهوری دو خائن رو بهمون برگردوندی. احمدی نژاد نه، بگو شیر. جگر داره این هوا! صهیونیست ها کنار گوشش رژه می رن و ایشون خیلی بی باک و محکم و استوار به سخنانشون که همه ش در محکومیت صهیونیسته ادامه می دن. سرباز امام خامنه ای یعنی این... مثل رهبر پر دل و جرأت بودن. نه اینکه مثل بعضیا برای خوشایند آمریکا و برای اینکه نکنه به ما حمله کنه هر چی خواست بهش باج بدیم.

عجب افتخاری... چقدر آدم احساس غرور می کنه وقتی می بینه لبنانی ها(لبنانی ها و نه فقط حزب الله) پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران رو که به نام مقدّس الله مزیّن شده رو با افتخار در کنار پرچم خودشون و کمی بالاتر از پرچم خودشون به اهتزار در میارن.

تصاویر زیر گویای همه چیز هست که البتّه همه ش باعث افتخار ماست: بالا بردن تصویر زیبا و نورانی حضرت ماه، شجاعت رئیس جمهور ولایی و مکتبی و اهتزاز پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ایران.

تصویر رهبر امّت اسلام، حضرت امام خامنه ای در دستان برادران لبنانی

رئیس جمهور شجاع و دلیر، دکتر محمود احمدی نژاد

 

اهتزاز پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ایران به دست برادران عزیز لبنانی

وحدت با برادران لبنانی

وحدت با برادران لبنانی

ارسال شده توسط رمضانپور در ساعت 08:41 ب.ظ | نظرات()