تبلیغات
بصیر شدن - انقلاب اسلامی، انقلاب مهدی(عجّل الله تعالی فرجه الشّریف)
                                               بصیر شدن

ألا و لایَحمِلُ هذا العَلَم إلّا أهلُ البَصَرِ و الصَّبر
انقلاب اسلامی، انقلاب مهدی(عجّل الله تعالی فرجه الشّریف)
پنجشنبه 22 مهر 1389
 

بسم ربّ الشّهداء و الصّدّیقین

این روزها چقدر آسمان به زمین نزدیک شده. گویی می توان با چشم، فرشتگان را دید. این روزها و شبها در آسمانها، جشن است و شور و غوغا. تاریخ در حال تکرار است و این بار پس از عبور از امواج سهمگین فتنه که خود تکرار تاریخ بود، قسمت خوش تاریخ دارد تکرار می شود.

این روزها دارالمؤمنین قم بستر اتّفاقاتی شیرین است. ملائکه، شهر را آذین بندی کرده اند. شهدا با دسته گلهای بهشتی به استقبال آمده اند. حضرت زهرا و فرزندش حضرت مهدی موعود خوشحال هستند. چشم جمکران به حرم حضرت معصومه دوخته شده و افلاکیان زمین قم را آب و جارو کرده اند و همه جا عطرافشانی شده است. چه خبر است؟

آبروی علی در این زمانه، نایب امام زمان(عجّل الله تعالی فرجه الشّریف)، جانشین امام روح الله و مولای پابرهنگان عازم سفر است. سفر به دارالمؤمنین. سفر به شهر مقدّس قم. این روزها حضرت فاطمۀ معصومه(سلام الله علیها) فخر می فروشد که میزبان نایب منجی آخرالزّمان است.

سال هزار و سیصد و چهل و سه، آن زمان که پدران ما و سربازان حضرت امام روح الله در گهواره بودند، امام خمینی از دارالمؤمنین قم قیام کردند و چهارده سال بعد، نتیجۀ آن قیام شد انقلاب اسلامی ایران.

سال هزار و سیصد و شصت و هشت، آن زمان که ما سربازان امام خامنه ای در گهواره بودیم، ایشان به رهبری رسیدند. اکنون بیست و دومین سال رهبری شکوهمند ایشان است و قیامی از قم دارد شکل می گیرد. به گمانم این قیام، مقدّمۀ قیام و انقلاب حضرت مهدی(علیه السّلام) است که بیگانگان اینطور به هراس و تکاپو افتاده اند. قم، برای بیگانگان یادآور بدترین و برای عاشقان کوی ولایت یادآور شیرین ترین خاطرات است.

مولای من، ای سیّد خراسانی، این روزها چقدر نورانی تر شده ای. ای ماه من، خورشید در روز بیست و هفتم مهر ماه از قم طلوع خواهد کرد. با حضور در قم، عطر ظهور استشمام می شود.

مولای من، ای رهبر آزاده ام، زمین قم به خود می بالد که قدمگاه شما خواهد شد و آسمان قم غرق در شادی است و لحظه شماری می کند برای ثبت لحظۀ ورود شما به این خاک مقدّس. حضور در قم، به معنی ظهور و نابودی بتگران است.

بله، بت نگویید شکستیم که بتگر باقیست. امّا این روزها مولایم با ذوالفقار علی در دست چپ و علم عبّاس در دست راست به جنگ بتگر رفته تا با نابودی بتگر، زمینه را برای ظهور آماده کند و با دستان قطع شده اش که در دستان بریدۀ حضرت ابوالفضل است، علم اسلام ناب محمّدی را به منجی موعود بسپارد.

روح منی خامنه ای، عشق منی خامنه ای، بتگر شکنی خامنه ای

ابوالفضل علمدار، خامنه ای نگهدار

 

پس نوشت: استاد عزیز و بزرگوارم حجّةالاسلام والمسلمین جناب آقای راست روش مطلبی را برایم کامنت گذاشتند که به دلیل اهمّیّت موضوع، اینجا کپی می کنم تا در دید همگان باشد. ضمناً بعضیا که بدتر از  بعثیا هستند هم توجّه ویژه ای داشته باشند(با سپاس فراوان از استاد گرانقدرم):

نزدیک هجده سال از فاجعه قتل عام مردم مسلمان بوسنی میگذرد 250000 شهید 40000 هزار هتک حرمت زنان مسلمان. نسل کشی و خیال ایجاد نسل صرب. فتنه گران بیاندیشند حقوق بشر در غرب چگونه است این قدر حرفهای انها را تکرار نکنند که برای یک زن فاحشه قاتل سینه چاک کرده ویا برای ندا و ... ماهها جنجال میکنند. خدا به همه شما وبصیرت دهندگان توفیق و اجر دهد.

خوش تر از نقش تو در عالم تصویر نبود

به امید آن روز که مولایم حضرت ماه با همان دستان قطع شده اش که در دستان بریدۀ قمر بنی هاشم است، بیرق اسلام ناب محمّدی را به خورشید عالمتاب بسپارد

جان من به فدای یک لبخندت

لبّیک یا امام خامنه ای

جانم فدای رهبر

ارسال شده توسط رمضانپور در ساعت 11:54 ب.ظ | نظرات()

نمایش نظرات 1 تا 30