تبلیغات
بصیر شدن - افتخار میزبانی مردی از جنس مردم
                                               بصیر شدن

ألا و لایَحمِلُ هذا العَلَم إلّا أهلُ البَصَرِ و الصَّبر
افتخار میزبانی مردی از جنس مردم
سه شنبه 7 دی 1389

بسم ربّ الشّهداء و الصّدّیقین

امروز استان البرز افتخار میزبانی مهمان عزیزی را داشت. میهمان عزیز ما مردی بود از جنس و همدرد مردم:

رئیس جمهور محبوب و مردمی، دکتر محمود احمدی نژاد

رئیس جمهور عزیز پیش از این دو بار دیگر به شهر ما سفر کرده بودند، امّا دوبار قبلی به شهرستان کرج تشریف آورده بودند و امروز برای اوّلین بار به استان البرز وارد شدند. استان نوپایی که به همّت خود ایشان شکل گرفت. رئیس جمهورهای پیشین هر کدام آمدند و اسمی برای زادگاه شهیدان دلاوری چون رهبر سیزده ساله، شهید شرع پسند، شهید آجرلو و ... گذاشتند و هر کدام از رئیس جمهورهای پیشین و نمایندگان مجلس، برای جذب رأی مردم عزیز کرجی، وعده و وعید دادند که این شهرستان را به استان تبدیل خواهند کرد ولی دریغ از ذرّه ای تلاش. کرج، یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی ایران است و کارخانه های بزرگی همچون کارخانۀ قند و کارخانۀ نان صنعتی در این شهر واقع شده است. این شهر مهاجرپذیر به دلیل شرایط مساعد برای زندگی به خوابگاه کارمندان و کارگران تهرانی بدل شده است و خصوصیات بی شمار دیگری نیز دارد که مجال بیانش نیست. امّا با همۀ این ویژگی ها، سالهای سال همچون طفلی که پدر و مادرش را از دست داده باشد این گوشۀ تهران در حال گریه و ضجّه بود و کسی به دادش نمی رسید. رئیس جمهورهای و نمایندگان مجلس پیشین فقط گاهی برای اینکه صدای گریه های این طفل بیچاره را نشنوند، پستانکی در دهانش می گذاشتند و به قول معروف سرش شیره می مالیدند. امّا زمانی که مولای عزیز و محبوبمان، حضرت امام خامنه ای(مدّظلّه العالی) به این دیار سفر کردند این شهر توانست قد علم کند و خودی نشان دهد. امّا هیچ کس همّت نکرد دستش را بگیرد و راه رفتن یادش دهد. تا اینکه رئیس جمهور محبوبمان، دکتر احمدی نژاد آمد و البتّه هیچ وعده ای مبنی بر استان کردن این شهرستان نداد، ولی وعدۀ دیگران را عملی کرد و به دنبال رهنمون های رهبر عظیم الشّأن ایران اسلامی، دست این طفل نوپا را گرفت و راه رفتن که چه عرض کنم، دویدن را یادش داد.

رئیس جمهور محبوب، به خاطر تمام زحماتی که برای استان البرز کشیدید و می کشید و به خاطر دلسوزیهایتان از شما صمیمانه تشکّر و قدردانی می کنیم. امیدوارم همانطور که نمایندۀ محترم ولی فقیه در شهر کرج، حجّةالاسلام و المسلمین جناب آقای کازرونی فرمودند این استان به برکت وجود شما روز به روز پیشرفت کند و بتواند جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

و البتّه نادیده نباید گرفت و فراموش نباید کرد زحمات و تلاشهای صادقانۀ سرکار خانم آجرلو و جناب آقای اکبریان، نمایندگان محترم مردم کرج را در مجلس. خسته نباشید.

از خداوند متعال درخواست می کنم که این رئیس جمهور زحمتکش و خدوم را همواره پیرو امر رهبر قرار داده و در کارهایش موفّق بگرداند.

ارسال شده توسط رمضانپور در ساعت 11:46 ب.ظ | نظرات()