تبلیغات
بصیر شدن - فرج نزدیک است!
                                               بصیر شدن

ألا و لایَحمِلُ هذا العَلَم إلّا أهلُ البَصَرِ و الصَّبر
فرج نزدیک است!
یکشنبه 17 بهمن 1389

بسم ربّ الشّهداء و الصّدّیقین

هیچکس، حتّی خود مبارزان انقلاب هم بنا به گفتۀ خودشان فکرش را هم نمی کردند این انقلاب به پیروزی برسد. هیچکس فکرش را نمی کرد یا اگر هم فکرش را می کرد، پیش خود می گفت خیالاتی بیش نیست و در این بین تنها یک نفر یقین داشت که این مبارزات نتیجه ای دارد و نتیجۀ آن چیزی نیست جز سرنگونی نظام شاهنشاهی و به پیروزی رسیدن حکومت جمهوری اسلامی.

... و سرانجام این اتّفاق افتاد و انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) به پیروزی رسید و این پیروزی، ضربۀ مهلکی بود به نظام سرمایه داری و سلطه گری غرب و به خصوص شیطان بزرگ، آمریکا. قبل از آن کشور عزیزمان ایران نه تنها در جهان شناخته شده نبود و تأثیری روی دیگر کشورها نداشت، بلکه تأثیرپذیر نیز بود. امّا حالا کمتر کسی را می توان در سراسر جهان یافت که نام ایران را نشنیده باشد. حالا در هر جای این کرۀ خاکی که نام ایران را می بریم، آن را می شناسند و البتّه آن را با نام امام خمینی می شناسند. چقدر زیبا فرمودند رهبر عظیم الشّأنمان امام خامنه ای:«این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.»

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه های زیادی کردند و نقشه های زیادی کشیدند تا نظام مقدّس جمهوری اسلامی سقوط کند. سی و دو سال است که هر روز و هر ماه و هر سال وعده می دهند که فلان موقع نظام جمهوری اسلامی سقوط می کند ولی به لطف پروردگار عالمیان و رهبری رهبران عزیزمان امام خمینی و امام خامنه ای این کشور و این نظام همچنان پابرجاست.

سی و دو سال هر چقدر نقشه کشیدند تا صدای این انقلاب به جایی نرسد و این انقلاب صادر نشود، همۀ نقشه هایشان با شکست مواجه شد و روز به روز ایران سرافرازتر و دشمنان آن خوار و خفیف تر و سرافکنده تر شدند.

کجایند کور شده هایی که می خواستند جلوی پیشروی انقلاب اسلامی را بگیرند؟ ببینید! این است نتیجۀ قیام امّت حزب الله ایران اسلامی که هر روز یک کشور به پیروی از انقلاب اسلامی ایران قیام می کند تا خود را از شرّ ظلم حاکم بر کشورمان نجات دهند. حالا نتیجۀ قیام و انقلابمان را در سرتاسر جهان و این اواخر در مصر و تونس و هند و ... می بینیم.

حالا دیگر داریم به آنجایی نزدیک می شویم که همۀ جهان یک چیز می خواهند.

فرج نزدیک است ان شاءالله.

 

پی نوشت:

1ـ مدّتی که نبودم به بزرگواری خود ببخشید. بعد از اتّفاقات جورواجوری که برایم افتاده بود و زخمهایی که نه از دشمن، بلکه از دوستان خورده بودم و ...، نیاز شدیدی به استراحت داشتم. این یک هفته را صرف ریکاوری کردم.

2ـ این پی نوشت کاملاً بی ربط است. جمعه شب داشتم سریال «ستایش» که از شبکۀ سه سیما پخش می شود تماشا می کردم. در قسمتی از این سریال به اشتباه فاحشی برخورد کردم که به شدّت تعجّب مرا برانگیخت. نمی دانم چرا سازندگان فیلم و سریالها به این نکات دقّت نمی کنند. حالا جدای از اینکه در صحنۀ خیابان شهر تهران که زمان جنگ را نشان می دهد، ناگهان با تابلوی بانک شهر و ساختمانهای کاملاً امروزی مواجه می شویم، در قسمتی از این سریال که مراسم ختم محمّد بود، قرآن با صدای استاد بزرگوار و قاری محترم، آقای کریم منصوری پخش شد! فکر کنید سالهای قبل از 68 و صدای استاد کریم منصوری! جلّ الخالق. البتّه ایرادی ندارد. بندگان خدا آنقدر درگیر مراسم ختم محمّد بودند که فراموش کردند به این نکات و اشتباهات فاحش دیگر این سریال هم دقّت کنند!

ارسال شده توسط رمضانپور در ساعت 11:59 ب.ظ | نظرات()